o firmie

Celem naszej kancelarii jest profesjonalne świadczenie usług oraz rzetelna i stabilna współpraca z klientami na terenie Niemiec. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowany zespół ludzi gotowych wesprzeć klientów w obszarach składających się na nasze kompetencje. Świadczone usługi skierowane są do klientów biznesowych oraz do klientów prywatnych.

Klientom prywatnym gwarantujemy obsługę na płaszczyźnie prawa pracy, prawa cywilnego, prawa podatkowego oraz wsparcie w formalnościach urzędowych, tłumaczeniach, rozmowach z pracodawcą, negocjacjach warunków umowy o prace, świadczeniach socjalnych (zasiłek rodzinny, świadczenie macierzyńskie, wychowawcze) i pozostałych należnych mieszkańcom RFN.
Również w sytuacji wypadków w pracy lub wypadków komunikacyjnych wspieramy w kontakcie z ubezpieczycielami oraz w czasie procedury powypadkowej. Oferujemy rozliczenia roczne podatku dochodowego osób świadczących prace na terenie RFN.

Klientom biznesowym, firmom wychodzącym poza granice Polski oferujemy obsługę na płaszczyźnie prawa gospodarczego, prawa podatkowego oraz prawa gospodarczego międzynarodowego jak również wsparcie w formalnościach zgłoszeniowych reprezentacji, przedstawicielstwa lub oddziału. Zależnie od potrzeb, jesteśmy w stanie znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie. Uczestniczymy w rozmowach biznesowych, negocjacjach umów z kontrahentami.
Podczas trwania współpracy jesteśmy stałym partnerem w zakresie przygotowywania ofert, rachunkowości, księgowości, postępowań upominawczych, postępowań sądowych.

Menu